Przejdź do treści Przejdź do stopki
Cennik szklanych paneli na wymiar

Cennik szklanych paneli na wymiar

Poniższy kalkulator służy do wyceny szklanych paneli kuchennych i łazienkowych o regularnym kształcie prostokąta. Jeżeli Twój projekt jest bardziej złożony, chciałbyś zamówić szkło bez nadruku lub masz dodatkowe pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą obsługą - omówimy najbardziej optymalne rozwiązanie oraz przygotujemy wycenę specjalnie dla Ciebie.


Legenda

Cennik uwzględnia taflę szkła o grubości 4 mm, której krawędzie są szlifowane trapezowo, wraz z nadrukiem, laminatem oraz taśmami montażowymi. Minimalne pole do wyceny wynosi 0,3 m².

  • Wymiary – maksymalne wymiary pojedynczej tafli szkła nie mogą przekroczyć 158×300 cm.
  • Szkło Float – jest to najbardziej powszechny rodzaj szkła stosowany, między innymi, w branży meblarskiej, okiennej oraz samochodowej. Szkło float charakteryzuje się lekko zielonkawym zabarwieniem, które ma wpływ na jasne kolory grafik, które znajdują się za taflą szkła. Zalecamy wybór tego rodzaju szkła jedynie przy ciemnych kolorach oraz w przypadkach, gdzie prawidłowe odzwierciedlenie barw nie ma kluczowego znaczenia.
  • Szkło Optiwhite – to całkowicie odbarwione szkło o obniżonej zawartości żelaza. Jego ogromną zaletą jest większa przepuszczalność światła oraz neutralny wpływ na barwy grafik i kolorów, które znajdują się za taflą szkła. Wybór szkła Optiwhite zalecamy do paneli z jasnymi grafikami, paneli kolorowych z palety RAL oraz Pantone oraz w każdym innym przypadku, w którym prawidłowe odwzorowanie barw ma istotne znaczenie.
  • Dodatkowa obróbka – w naszym kalkulatorze uwzględniliśmy najbardziej popularne formy obróbki szkła, takie jak wiercenie otworów montażowych pod dystanse montażowe oraz wiercenie otworów pod gniazdka elektryczne. Jeżeli nie znalazłeś formy obróbki, którą jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.
  • Hartowanie szkła – proces hartowania znacznie zwiększa wytrzymałość szkła na uderzenia oraz jego odporność na temperaturę i jej nagłe wahania. Wytrzymałość hartowanej tafli szkła jest nawet 7-krotnie większa od szkła niehartowanego, natomiast zakres temperatury, w jakiej możemy użytkować panel ze szkła hartowanego, zwiększa się 4-krotnie. Szkło hartowane jest również szkłem bezpiecznym, zgodnym z europejskimi normami. W przypadku uszkodzenia, tafla rozpada się na tysiące drobnych i nieostrych kawałków eliminując ryzyko skaleczenia. W połączeniu z laminatem, który jest składową naszych szklanych paneli, potłuczone elementy pozostają przytwierdzone do warstwy laminującej, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
  • Dostawa kurierem – dostępna jedynie dla hartowanych paneli, których suma dwóch boków nie przekracza 240 cm, a najdłuższy z nich nie jest większy niż 160 cm. Gwarantujemy bezpieczną dostawę do każdego miejsca w Polsce.
  • Dostawa na palecie – tę formę dostawy proponujemy dla większych formatów paneli. Cennik uwzględnia standardową europaletę (120×80 cm podstawy, wysokość do 180 cm).
  • Dostawa z montażem – wycena dotyczy dojazdu do miejsca, które jest oddalone maksymalnie 30 km od siedziby naszej firmy. Dostawę z montażem realizujemy na terenie województw: śląskiego, opolskiego oraz małopolskiego.
Początek strony