Przejdź do treści Przejdź do stopki
Współpraca z drukarnią Gliwice
Rozwijaj biznes z Prizma Prints

Oferta współpracy

Proponujemy dogodne warunki współpracy przy dalszej odsprzedaży naszych szklanych produktów, w modelu dropshippingu i stacjonarnym, a także na usługi związane z drukiem wielkoformatowym. Nasi kontrahenci mogą liczyć na wsparcie merytoryczne przy sprzedaży drospshippingowej, pomoc grafika, darmowe próbki oraz korzystne rabaty od cen detalicznych.

Do kogo kierujemy naszą ofertę B2B

01
Ikona

Firmy z branży wykończeniowej

Jesteś dekoratorem wnętrz, producentem mebli lub prowadzisz firmę remontową? To właśnie Ciebie szukamy! Proponujemy poszerzenie Twojego wachlarzu usług o sprzedaż naszych szklanych paneli kuchennych i łazienkowych oraz obrazów na szkle. Oprócz korzystnych rabatów, możesz także liczyć na nasze pełne wsparcie - od projektu, po montaż paneli u klienta.
02
Ikona

Sprzedawcy e-commerce

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż na marketplace'ach na całym świecie. Wiemy, jak dużo problemów może przysporzyć wybór nieodpowiedniego partnera zajmującego się obsługą Twoich zamówień. Dlatego, oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, oferujemy terminowość i doskonale zapakowane produkty, które przetrwają podróż nawet na drugi koniec świata. Do Twojej dyspozycji jest aż 46 standardowych formatów najwyższej jakości paneli szklanych oraz szklanych obrazów, produkowanych przy użyciu 4 mm szkła hartowanego OptiWhite.
03
Ikona

Agencje reklamowe

Twoi klienci oczekują jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny? Właśnie to możemy Ci zaoferować! Produkujemy szeroką gamę materiałów reklamowych, z którymi możesz zapoznać się na podstronie "Drukarnia wielkoformatowa". Naszym kontrahentom oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie przygotowania plików do druku. Postaw na jakość i odezwij się już dziś, aby wycenić swoje zamówienie!
Początek strony