Przejdź do treści Przejdź do stopki
Cześć! Tu Twoja nowa

Drukarnia wielkoformatowa

Oferujemy wydruki na najwyższej klasy sprzęcie, który doskonale sprawdza się w wymagających branżach - reklamowej oraz Home Décor. Drukujemy wyłącznie na profilach High Quality oraz Fine Art, gwarantujących bezkompromisową jakość naszych produktów - szeroki gamut kolorystyczny, perfekcyjne odwzorowanie barw, doskonałą ostrość, brak szumów i "efektu paskowania" na drukowanych aplach.

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych atramentów Epson Ultrachrome GS3, które nie tylko są ekologiczne, ale także zapewniają nawet do 3 lat odporności wydruków na warunki atmosferyczne bez zastosowania laminatu.

Co możemy zaoferować?

01
Ikona

Wydruki wielkoformatowe

Drukujemy w technologii eko-solwentowej na rozległej gamie materiałów o maksymalnej szerokości 162 cm. Obsługujemy duże zlecenia oraz niewielkie nakłady, oferując atrakcyjną cenę i najwyższą jakość. Nasi klienci mogą również liczyć na wsparcie grafika, który pomoże prawidłowo przygotować pliki do druku i cięcia.

Dowiedz się na czym drukujemy
02
Ikona

Cięcie po obrysie

Wydrukowane materiały wytniemy po obrysie za pomocą plotera tnącego marki Summa. Pozwala on na cięcie w trybie KissCut (nacinanie folii bez naruszenia podkładu) oraz FlexCut (cięcie folii z podkładem na pojedyncze arkusze). Ploter doskonale sprawdza się przy wycinaniu naklejek oraz tworzeniu szablonów do malowania i piaskowania.

Zobacz na czym tniemy
03
Ikona

Laminowanie płaskich mediów

Aplikator stołowy z podgrzewanym wałkiem pozwala na idealną aplikację folii bez niepożądanych pęcherzyków powietrza. Laminujemy sztywne i elastyczne materiały o płaskiej powierzchni, takie jak szkło, pleksi, dibond, hips, płyty meblowe, blachy itp., o maksymalnej grubości do 70 mm. Powierzchnia robocza naszego laminatora to 160x300 cm.

Informacje na temat aplikatora stołowego
Naklejki cięte po obrysie Gliwice
Branża reklamowa i Home Décor

Nasze produkty

 • Naklejki o dowolnym kształcie, cięte po obrysie
 • Naklejki reklamowe na samochody
 • Artystyczne wydruki na papierze w technice Giclée
 • Wysokiej jakości plakaty
 • Fototapety
 • Wydruki na płótnie Canvas
 • Wydruki na folii aplikowane na szkło, plexi i inne materiały z płaską powierzchnią
 • Druk na foliach magnetycznych
 • Okleiny witryn sklepowych
 • Wydruki na papierze fotograficznym w wielkim formacie
 • Szablony malarskie na ściany, plandeki i inne powierzchnie
 • Szablony do piaskowania
 • Materiały do podświetleń
 • Flagi i materiały tekstylne
Drukarnia wielkoformatowa Epson SC-S80610
Jakość tkwi w szczegółach

Ploter drukujący Epson SC-S80610

To niezwykłe urządzenie pozwala na uzyskanie niesamowitej jakości wydruków wielkoformatowych. Ploter został wyposażony w dwie głowice drukujące Epson PrecisionDot i pracuje aż w 9-kolorowej konfiguracji atramentów (CMYK+Lc+Lm+Lk+Orange+Red). Dzięki szerokiemu gamutowi kolorystycznemu urządzenie otrzymało certyfikację marki PANTONE. Wydruki mają niesamowicie żywe barwy i mogą odwzorowywać aż do 98,2% kolorów z palety PANTONE Solid Coated Colours.

Zastosowanie oryginalnych atramentów Epson Ultrachrome GS3 sprawia, że wydruki są nie tylko ekologiczne, ale również niezwykle odporne na warunki atmosferyczne i gotowe do użycia praktycznie zaraz po wydrukowaniu!

Cięcie po obrysie Gliwice
Cięcia ostre jak brzytwa

Ploter tnący Summa S One D140

Summa to jedna z najbardziej uznanych marek na świecie, która zajmuje się produkują ploterów tnących. Nasz ploter rolowy cechuje się niezwykłą dokładnością cięcia. System czujników OPOS Xtra pozwala na precyzyjne rozpoznanie położenia wycinanych obiektów, co pozwala na cięcie dużych nakładów za jednym razem, bez niepożądanych przesunięć. Ploter może nacinać folię po obrysie nie naruszając podkładu (tryb KissCut) oraz wycinać naklejki wraz z podkładem na pojedyncze arkusze (tryb FlexCut). Urządzenie obsługuje media do szerokości 137 cm, a maksymalna siła nacisku noża wynosi 600 gramów.

Cięcie po obrysie Gliwice
Aplikator stołowy Lamidesk Superspeed Gliwice
Idealna aplikacja bez pęcherzyków powietrza

Aplikator stołowy Lamidesk SuperSpeed

Urządzenie służy do aplikacji materiałów samoprzylepnych na powierzchniach płaskich, takich jak szkło, plexi, płyty meblowe, dibond, hips i tym podobnych, o maksymalnej grubości 70 mm. Obszar roboczy aplikatora wynosi 160x300 cm. Wałek podgrzewany do temperatury 60°C oraz praca pod wysokim ciśnieniem gwarantują brak efektu srebrzenia na przezroczystych materiałach.

Początek strony