Przejdź do treści Przejdź do stopki
Czarny szkla
Nowoczesne i trwałe

Szklane panele kuchenne i łazienkowe

Niech Twoje wnętrza zaczną lśnić! Szklane panele to doskonałe rozwiązanie do dekoracji ścian w kuchni i łazience. Są nowoczesną i praktyczną alternatywą dla płytek ceramicznych.

Zalety szklanych paneli

01
Ikona

Nieograniczone możliwości aranżacji

Skorzystaj z naszej bazy wyselekcjonowanych grafik, które stale uzupełniamy o nowe pozycje. Możesz również wybrać grafikę z ponad 60 mln dostępnych na stocku Adobe, a także zlecić nam produkcję panelu szklanego z własną fotografią. Oferujemy również panele jednokolorowe z palety RAL oraz Pantone.
02
Ikona

Perfekcyjne dopasowanie

Oferowane przez nas panele wykonujemy na wymiar po uprzednim pomiarze, podczas którego uwzględnimy wszelkie nierówności oraz naniesiemy na projekt miejsca, w których znajdują się gniazdka elektryczne bądź włączniki światła.
03
Ikona

Trwałość i bezpieczeństwo

To dla nas niezwykle ważne, abyś mógł się cieszyć naszymi panelami przez długie lata. Dzięki zastosowaniu procesu hartowania, oferowane przez nas szkło jest niezwykle odporne na uderzenia. Nie musisz obawiać się przypadkowej konfrontacji panelu z garnkiem. Gwarantujemy, że nic mu się nie stanie!
Bezkompromisowa jakość paneli szklanych
Razem z nami postaw na

Bezkompromisową jakość

Nasze panele są zadrukowywane przy użyciu, najlepszego w swojej klasie, japońskiego plotera drukującego Epson SC-S80610. Wydruki z tego urządzenia zachwycają ostrością oraz nasyceniem barw, które są uzyskiwane dzięki mieszaniu aż 9 kolorów farb w procesie druku. Dla porównania, standardowe plotery korzystają z konfiguracji 4-6 kolorów, przez co wydrukom brakuje odpowiedniego wysycenia.

Nasi graficy poddają obróbce każdą grafikę przed jej wydrukiem. Korzystając z profesjonalnego oprogramowania graficznego możemy odszumić zdjęcie, usunąć z niego poruszenia oraz niechciane rozmycia, a także powiększyć je nawet 6-krotnie bez utraty jakości. Dzięki temu możesz zachwycać się naszymi panelami patrząc na nie nawet z bliskiej odległości!

Bezkompromisowa jakość paneli szklanych
Czysty montaż paneli szklanych
Szybko, łatwo i czysto!

Błyskawiczny montaż bez bałaganu

Nasze panele szklane są montowane w niezwykle łatwy i czysty sposób za pomocą specjalnego, bezoctowego kleju do wyrobów szklanych. Cały proces, w zależności od złożoności projektu, zajmuje maksymalnie kilka godzin i nie powoduje bałaganu w Twoim mieszkaniu. Szklane panele są także niezwykle proste w utrzymaniu w czystości. Płyn do mycia szyb oraz miękka ściereczka to wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby wyglądały jak nowe!

Początek strony